Ana Sayfa

ağaç kamelya KocaeliAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
ağaç kamelya Kocaeli, tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

ağaç kamelya Konya, ağaç kamelya Kütahya. ağaç kamelya Muğla, ağaç kamelya Sakarya. ağaç kamelya Samsun, ağaç kamelya Sivas. ağaç kamelya Şanlıurfa, ağaç kamelya Tokat. ağaç kamelya Trabzon, ağaç kamelya Yalova.

ağaç pergole firmaları Sarıyer , çardak fiyat Samsun , balıkesir pergola , kameriye fiyat Beşiktaş , toptan pergola Konya , antalya bahçe kamelyaları , ağaç ev imalatı Kadıköy , bank imalatı Şile , bank fiyatı Kayseri , kamelya maliyeti Aksaray ,