Ana Sayfa

ahşap kamelya BalıkesirAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
ahşap kamelya Balıkesir, tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

ahşap kamelya Bolu, ahşap kamelya Çanakkale. ahşap kamelya Çankırı, ahşap kamelya Çorum. ahşap kamelya Denizli, ahşap kamelya Diyarbakır. ahşap kamelya Düzce, ahşap kamelya Edirne. ahşap kamelya Erzurum, ahşap kamelya Eskişehir.

ahşap giriş takı yapımı Kağıthane , ahşap giriş takı fiyatları Güngören , ahşap giriş takı fiyatı Isparta , ahşap döner merdiven , kamelya imalatı yalova , ahşap pergola fiyatı Beylikdüzü , kameriye fiyatları ataşehir , ahşap oyun grupları modelleri Esenler , konkur ahşap evler , ağaç kamelya Denizli ,