Ana Sayfa

bauhaus ev yapımıAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
bauhaus ev yapımı, tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

bauhaus sundurma, belediye giriş takları. beşgen kamelya fiyatları, beykoz ağaç kütüğü. beykoz ahşap evleri, beylikduzunde mesire alanı. bolu ağaç evler, bolu ahşap çocuk oyun evleri. bolu ahşap ev, bolu ev fiyatları.

ahşap korkuluk Balıkesir , toptan kümes Şanlıurfa , ahşap pergola firmaları Büyükçekmece , ahşap pergole fiyatı Avcılar , ahşap merdiven imalatı fiyatları pendik , pergola modelleri Gaziosmanpaşa , ucuz pergole fiyat Beşiktaş , evin önüne çardak yapmak , pergola firmaları çorlu , kümes maliyeti İstanbul ,