Ana Sayfa

grup bank dizaynıAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
grup bank dizaynı, tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

güneş ahşap gaziantep, hazır ağaç çardak. hazır kümes fiyatları, hesaplı ahşap bahçe çardakları. izmir ahşap merdiven, izmir kamelya. izmir pergole fiyatları, izmir pergüle fiyatları. izmirde oyun grubu fiyatları, k.maraş agaç oy.

çanakkale pergole , takı tasarım malzemeleri , toptan kamelya Ankara , korkuluk fiyatları Aksaray , ahşap kamelya modelleri Büyükçekmece , ahşap pergola fiyat Kartal , kamelya fiyatı Güngören , ucuz kamelya , çardak yapımı maltepe , giriş takları Eskişehir ,