Ana Sayfa

kamelya tasarımıAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
kamelya tasarımı , tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

pergole fiyatları Arnavutköy, pergole fiyatları Avcılar. pergole fiyatları Başakşehir, pergole fiyatları Beylikdüzü. pergole fiyatları Küçükçekmece, pergole fiyatları Sarıyer. pergole fiyatları Silivri, pergole fiyatları Şişli. pergole fiyat Avcılar, pergole fiyat Başakşehir.

pergole Adıyaman , çardak fiyat Bolu , ahşap giriş takı firmaları Tokat , ucuz çardak imalatı Bahçelievler , çardak fiyat Edirne , sakarya agaç , tahta kanepe yapımı , kümes fiyatları Ankara , optan pergole maliyeti Çatalca , ahşap giriş takı fiyatları Sultanbeyli ,