Ana Sayfa

Kameriye 1025

Kameriye 1025
Fiyat:
Fiyat Sorunuz

 u      AHŞAP  KARE KAMERİYE TEKNİK ÖZELLİKLERİ ve FİYAT TEKLİFİ :

1- İmalat için kullanılacak ahşap hammaddesi, 1. sınıf çam kereste olacaktır.

2-Kullanılacak kereste Nem oranı %12 ila %14 olacak şekilde fırınlanarak kurutulmuş olacaktırTS-788/1 ve DIN- EN 599/1 Standartlarına uygun su bazlı emprenye malzemesi kullanılarak, Tanaliht E basınç vakum yöntemi ile emprenye edilmiş olacaktır

3-Ahşap kesitleri, projeye uygun olarak dikmeler 10X10 cm. ebatlarında 230 cm, yüksekliğinde dikmeleri bağlayan 10x10 cm. kirişler  , çatı mertekleri 4x9 cm. ebatlı ahşaptan ve en çok  ( ± ) 2 mm. toleransla imal edilmiş olacaktır.

4- Tüm ahşap yüzeyleri 180-200 kum zımpara ile pürüzsüz olarak zımparalanmış olacaktır.

5-Bütün sabit bağlantılar, paslanmaz ağaç vidası ile yapılacaktır. Diğer bağlantı elemanları paslanmaz krom olacaktır.

6-Zemin ankraj (U tas biçiminde) malzemeleri, paslanmaz elektrostatik boyalı metalden olacaktır.Mevcut kagir (beton veya taş) üzerine bu taslar akıllı vidalarla monte edilip taşıyıcı dikmeler bunun içine geçirilecektir. 

7- Çatı üzeri Shıngle (renkli arduvaz kaplı bitümlü) kaplama olacak altında sürekli düzgünlüğü sağlayan (Çatı kaplaması) ahşap lambri (18-20 mm) kullanılacaktır.Çatısı isteğe göre dört yöne eğimli beşik çatı yada iki yöne eğimli kırma çatı olarak yapılabilir.

8-Kameriye Kare  formlu 4.00x4.00 M. Zemin oturumu şeklinde olacak ve 30 cm saçak çıkıntısı bulunacaktır.

9-10x10 cm. kesitli  230 cm yüksekliğinde dikmeler  kameriye de 12 adet kullanılacak ve bunlar üçlü grup olacak şekilde her köşeden 50 cm. mesafe ile boy olarak diğer kısımlarda da alttan 80 cm yükseklikte  4x9 cm. dekoratif korkuluklarla baklava modeli birbirine rijitlenecektir. Korkuluklar yatay 5 x15 cm küpeşte olarak yereden 80 cm. yükseklite yapılacaktır.

10- Çatı 4 x9 cm. ebatlı mertekler üzerine 18 mm. lambri üzerine 2 mm. membran üzerine renkli şıngıl kaplaması olarak imal edilecektir.Çatının her yüzeyinde birer adet toplam 4 adet güvercinlik yapılacaktır.

10-Zeminden 230 cm. Yükseklikten sonra kameriyenin çatısı başlayacak çatı sekizgenin kenarlarından 30 ar cm. çıkarak saçak oluşturulacaktır.

12- Ahşap 18mm. kalınlığında ahşap zemin kaplaması olacaktır.Mahya imalatı ahşap olacaktır.

11-Nakliye ve montaj fiyata dahilidir. 
Kameriye 1025 Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :

Ahşap yapıların topoğrafyaya (zemin şekline) uygunluğu önemli husustur. Bu sebeple özellikle ahşap yapıların zemine uygun projelendirilmesi gerekir. Zemindeki duruma uygun tasarımlar yapılarınıza ayrı bir estetik ve görsellikte katabilir. Bu sebeple firmamız proje grubunu uygulamanın yapılacağı mekana sevk ederek keşif yapmakta size ve isteklerinize uygun projelendirilmektedir.

Tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini ücretsizdir.

Bir ağaç masalını birlikte yaşamak dileğiyle…

Size Özel Ahşap Tasarımlar :
Ağaç Evi Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri sizin bütçe ve estetik kaygılarınıza uygun olarak bünyesindeki tasarım ekibiyle oluşturur. Size özgün tasarım seçenekleriyle alternatifler halinde beğeninize sunar. Size ve mekanınıza uygun detaylar geliştirir. Üstelik tüm bunları yaparken de (özellikle Ahşap Çocuk Oyun Gruplarında dikkat edilmesi gereken bir husustur) hijyenik ham maddeler kullanarak sizlerin sağlıklı ve sağlam ürünlere kavuşmanızı sağlar.

Kameriye 1025 istekleriniz için agaç evi ile iletişime geçiniz. Kameriye 1025 imalatı hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayabilir siniz.

Müşteri Destek Merkezi

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Yorum Yapabilirsiniz ( telefon ve mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.)

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Daha önce yapılmış yorum yok. İlk yorumuz siz yapabilirsiniz.