Ana Sayfa

Kameriye 1026

Kameriye 1026
Fiyat:
Fiyat Sorunuz

 1- İmalat için kullanılacak ahşap hammaddesi, 1. sınıf çam kereste olacaktır.

2-Kullanılacak kereste Nem oranı %12 ila %14 olacak şekilde fırınlanarak kurutulmuş olacaktırTS-788/1 ve DIN- EN 599/1 Standartlarına uygun su bazlı emprenye malzemesi kullanılarak, Tanaliht E basınç vakum yöntemi ile emprenye edilmiş olacaktır

3-Ahşap kesitleri, projeye uygun olarak dikmeler 10x10 cm. 230 cm, yüksekliğinde dikmeleri bağlayan 10x10 cm. kirişler  , çatı mertekleri 4x9 cm. ebatlı ahşaptan ve en çok  ( ± ) 2 mm. toleransla imal edilmiş olacaktır.

4- Tüm ahşap yüzeyleri 180-200 kum zımpara ile pürüzsüz olarak zımparalanmış olacaktır.

5-Bütün sabit bağlantılar, paslanmaz ağaç vidası ile yapılacaktır. Diğer bağlantı elemanları paslanmaz krom olacaktır.

6-Zemin ankraj (U tas biçiminde) malzemeleri, paslanmaz elektrostatik boyalı metalden olacaktır.Mevcut kagir (beton veya taş) üzerine bu taslar akıllı vidalarla monte edilip taşıyıcı dikmeler bunun içine geçirilecektir. 

7- Çatı üzeri Shıngle (renkli arduvaz kaplı bitümlü) kaplama olacak altında sürekli düzgünlüğü sağlayan (Çatı kaplaması) ahşap lambri (18-20 mm) kullanılacaktır.Çatısı isteğe göre dört yöne eğimli beşik çatı yada iki yöne eğimli kırma çatı olarak yapılabilir.

8-Kameriye kare formlu 400x400 cm. Zemin oturumu şeklinde olacak ve 30 cm saçak çıkıntısı bulunacaktır.

9-10x10 cm.  230 cm yüksekliğinde dikmeler  kameriyenin her köşesinde ve kenar ortalarında olmak üzeretoplam  9 adet kullanılacak ve bunlar alttan 80 cm mesafe üstten ise 40 cm. mesafe ile 4x9 cm. dekoratif korkuluklarla biribirine bağlanacaktır.Kameriye bir kenarı speratörler ile tamamen kapanacaktır.

10- Çatı 4 x9 cm. ebatlı mertekler üzerine 18 mm. lambri üzerine 2 mm. membran üzerine renkli şıngıl kaplaması olarak imal edilecektir.

10-Zeminden 230 cm. Yükseklikten sonra kameriyenin çatısı başlayacak çatı kare kameriyenin kenarlarından 30 ar cm. çıkarak saçak oluşturulacaktır.

12- Ahşap 18mm. kalınlığında ahşap zemin kaplaması olacaktır.Mahya imalatı ahşap olacaktır.

11-Nakliye ve montaj fiyata dahilidir. 
Kameriye 1026 Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :

Ahşap yapıların topoğrafyaya (zemin şekline) uygunluğu önemli husustur. Bu sebeple özellikle ahşap yapıların zemine uygun projelendirilmesi gerekir. Zemindeki duruma uygun tasarımlar yapılarınıza ayrı bir estetik ve görsellikte katabilir. Bu sebeple firmamız proje grubunu uygulamanın yapılacağı mekana sevk ederek keşif yapmakta size ve isteklerinize uygun projelendirilmektedir.

Tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini ücretsizdir.

Bir ağaç masalını birlikte yaşamak dileğiyle…

Size Özel Ahşap Tasarımlar :
Ağaç Evi Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri sizin bütçe ve estetik kaygılarınıza uygun olarak bünyesindeki tasarım ekibiyle oluşturur. Size özgün tasarım seçenekleriyle alternatifler halinde beğeninize sunar. Size ve mekanınıza uygun detaylar geliştirir. Üstelik tüm bunları yaparken de (özellikle Ahşap Çocuk Oyun Gruplarında dikkat edilmesi gereken bir husustur) hijyenik ham maddeler kullanarak sizlerin sağlıklı ve sağlam ürünlere kavuşmanızı sağlar.

Kameriye 1026 istekleriniz için agaç evi ile iletişime geçiniz. Kameriye 1026 imalatı hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayabilir siniz.

Müşteri Destek Merkezi

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Yorum Yapabilirsiniz ( telefon ve mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.)

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Daha önce yapılmış yorum yok. İlk yorumuz siz yapabilirsiniz.