Ana Sayfa

korkuluk ÇorumAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
korkuluk Çorum, tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

korkuluk Denizli, korkuluk Düzce. korkuluk Gaziantep, korkuluk İzmir. korkuluk Kars, korkuluk Kayseri. korkuluk Konya, korkuluk Kütahya. korkuluk Mersin, korkuluk Muğla.

ahşap ev yapımı Pendik , ağaç pergole imalatı Fatih , bank fiyat Beylikdüzü , pergola firmaları Kocaeli , kümes firmaları Afyon , kümes çeşidi , bank maliyeti Tokat , ağaç ev yapımı Arnavutköy , düzce agaç ev , toptan kamelya modelleri Maltepe ,