Ana Sayfa

Oyun Grupları 150

Oyun Grupları 150
Fiyat:
Fiyat Sorunuz

Yerleşim Alanı:1.50 m X 2.50 m, H:2.30m

 

 

SALINCAKLAR

 

10x10cm kalınlığında masif ahşap profiller taşıyıcı konstrüksiyonu oluşturacaktır.Bu konstrüksiyonlar                 ters V şeklinde birbirlerine kertilerek monte edileceltir. Ahşap malzemenin cinsi ithal rus sarı çam         kerestedir. Tomruk halde alınan kereste kullanılacak ölçülere uygun olmak şartıyla şerit testerede             biçilerek 10cm kalınlığında kalas haline getirilir. Bu kalaslar 10 x 10 cm ölçülerinde ebatlanarak öncelikle kurutma fırınlarında içerisindeki nem seviyesi düşürülür. Fırından fıkarılan malzemeler ahşap imalat       atölyesine   alınarak öncelikle planya makinesinde tek yüzeyleri düzeltilerek kalınlık makinesine                 sürülürler.Bu işlemler sonucu 9.5-6 net ölçülerine ulaşan taşıyıcı profiller 3 m boyunda ebatlanırlar.         Ebatlanan ahşaplar keskin köşelerin yumuşatılması ve yüzeyin pürüzlerden arındırılması amacıyla             zımpara işlemine alınır. Taşıyıcıların üst yüzeyleri piramit şeklinde kırılrak dekoratif bir yüzey elde                     edilir. Bu aşamadan sonra bağlantıların yapılması amacıyla bulon hatları ölçülerine göre delinir.                    Cıvata başları ve somunlarının dışarıdan gönmesini engellemek ve çocukların ulaşamaması                     amacıyla tüm bağlantılar ahşap yüzeye havşa açılmak (gömülmek) suretiyle imal edilir. Salıncak         sepetlerinin asılmasını sağlamak amacıyla istavroz adı verilen ve 4 yöne hareket edebilen ve güvenliği   sağlayan aparatlar sac levhalara kaynatılır. Bu sac levhalarda üzerlerine delinen deliklerin ahşaba kasa civatalarıyla tutturulması ile ara taşıyıcı ahşaba bağlanırlar. Ahşap malzeme üzerinde yapılması gereken           tüm imalatlar bittiğinde malzeme insan sağlığını etkilemeyen krom, bakır ve arsenik içermeyen                 Tanalith-E  maddesini içeren çözelti ile yaklaşık 12 atmosferlik hidrolik basınç uygulamasıyla vakum     emprenye işlemine tabi tutulacaktır.Bu işlem sonucunda ilave edilecek Tanaton renklendirici kimyasal yardımıyla ahşap kahverengi renk alacaktır. (EMPRENYE VAKUM BASINÇ YÖNTEMİ İLE VE KAHVERENGİ EMPRENYE OLACAKTIR.)

 

SALINCAK SEPETİ

 

Salıncak sepeti üç tarafı kapalı emniyet amaçlı ön koruması olan yüksek yoğunluklu polietilen ham      maddeden rotasyon teknolojisi ile üretilecektir. Renklendirmede kullanılan boya maddeleri çocuk              sağlına  uygun gıda tüzüklerine uyacaktır. Sepet ve korkuluk iki ayrı parça olacaktır. Çarpma               sorunlarından dolayı metalden üretilmiş salıncak sepeti kullanılmayacaktır. 

 
Oyun Grupları 150 Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :

Ahşap yapıların topoğrafyaya (zemin şekline) uygunluğu önemli husustur. Bu sebeple özellikle ahşap yapıların zemine uygun projelendirilmesi gerekir. Zemindeki duruma uygun tasarımlar yapılarınıza ayrı bir estetik ve görsellikte katabilir. Bu sebeple firmamız proje grubunu uygulamanın yapılacağı mekana sevk ederek keşif yapmakta size ve isteklerinize uygun projelendirilmektedir.

Tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini ücretsizdir.

Bir ağaç masalını birlikte yaşamak dileğiyle…

Size Özel Ahşap Tasarımlar :
Ağaç Evi Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri sizin bütçe ve estetik kaygılarınıza uygun olarak bünyesindeki tasarım ekibiyle oluşturur. Size özgün tasarım seçenekleriyle alternatifler halinde beğeninize sunar. Size ve mekanınıza uygun detaylar geliştirir. Üstelik tüm bunları yaparken de (özellikle Ahşap Çocuk Oyun Gruplarında dikkat edilmesi gereken bir husustur) hijyenik ham maddeler kullanarak sizlerin sağlıklı ve sağlam ürünlere kavuşmanızı sağlar.

Oyun Grupları 150 istekleriniz için agaç evi ile iletişime geçiniz. Oyun Grupları 150 imalatı hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayabilir siniz.

Müşteri Destek Merkezi

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Yorum Yapabilirsiniz ( telefon ve mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.)

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Daha önce yapılmış yorum yok. İlk yorumuz siz yapabilirsiniz.