Ana Sayfa

pergole yapımı ŞileAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
pergole yapımı Şile, tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

pergole yapımı Zeytinburnu, pergole imalatı Arnavutköy. pergole imalatı Küçükçekmece, pergole imalatı Sarıyer. pergole imalatı Silivri, pergole modelleri Adalar. pergole modelleri Bayrampaşa, pergole modelleri Büyükçekmece. pergole modelleri Kartal, pergole modelleri Şile.

ahşap kamelya fiyatları Amasya , çorlu pergola , ağaç pergole Çanakkale , kümes firmaları Trabzon , ahşap giriş takı yapımı tekirdağ , ahşap oyun grubu Balıkesir , ahşap imalatı Arnavutköy , toptan kümes Adıyaman , ahşap kameriye tasarımı Bağcılar , ahşap kümes fiyatı Arnavutköy ,