Ana Sayfa

şehir giriş taklarıAğaç Evi; 1999 yılı Nisan ayında ahşabın sıcak dokusuyla yeni tasarım ve ürünler sunabilmek amacıyla 'BİR AĞAÇ MASALI' sloganı ile doğdu.


Yılların deneyimini Ahşap Oyun Grupları, Bahçe ve Şehir Mobilyaları, Kameriye, Pergole, Pagadolar, Gazebolar ve benzer ahşap yapılar üretip yeni tarz ve formda ürünler sunarak kendi içinde ihtisaslaşıp tüketicinin kullanımına sunmuştur.


Ağaç Evi; ahşabı benzersiz tasarım ve detaylarla harmanlayarak yılların deneyimine yeni deneyimler katmakta ve bu ürünlerini ISO 9001:2000 ve TSE normlarında İstanbul / Ümraniye'de 2100 m2 alana sahip iki ayrı atölyesinde 15 kişilik üretim; 6 kişilik idari personeliyle sektördeki yerini almıştır.

ağaç evi 
Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :
şehir giriş takları, tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini tamamen ücretsizdir.
İlginizi Çekebilir

şehri bahçe kamelya imalatı aksaray, şile ağaç evler fiyatları. tahta kanepe yapımı, tahta kemer modelleri. tahta kümes maliyeti, tahta oyun evleri. tahta panjur fiyatları, tahta salıncak modelleri. tahta sundurma, tahta tabure fiyatları.

şanlıurfa kamelya imalatı , ucuz tahta ev samsun , ahşap kamelya firmaları Küçükçekmece , toptan çardak Diyarbakır , ahşap çardak fiyat Sancaktepe , ahşap kümes fiyat Beylikdüzü , ağaç balıkesir , emprenyeli ahşap fiyatları , ahşap pergola maliyeti Silivri , ahşap bank Muğla ,