Ana Sayfa

Oyun Grupları 161

Oyun Grupları 161
Fiyat:
Fiyat Sorunuz

Yerleşim Alanı: 2.50 m, H: 0.50 m

İKİLİ TAHTEREVALLİ (İKİ KİŞİLİK)

• Taşıyıcı konstrüksiyon Q 114 mm ahşap rofilden imal edilecek.

• İmalat için kullanılacak ahşap hammaddesi, 1. Sınıf Sarı Çam (Pinus Silvestris ) kereste olacaktır.

• Ahşap kesitleri, projeye uygun olarak maksimum ( ± ) 2 mm. toleransla, Ahşap boyları maksimum                  ( ± ) 20 mm. toleransla imal edilecektir.

• İmalatta kullanılacak ahşap malzemede olacak özellikler, Budak ; Her metrede sağlam 4 adet budak bulunabilir. Budak çapları toplam parça genişliğinin ¼ ‘ünü geçmeyecektir. Çürük, özürlü, kısmen     kaynamış ve düşmüş budaklar bulunmayacaktır. Çatlak : Halka çatlağı bulunmayacaktır. Kılcal çatlaklar bulunabilir (1-2 mm). Basınçlı emprenye ortamının gertirdiği şartnamelerde uygun baş ve boy çatlakları bulunabilir, ancak tolerans sınırlarında olmalıdır. Reçine kesesi : Uzunluğu her metrede 10 cm‘yi       geçmeyip   1 adet bulunabilir. Damlayan, çeken reçine bulunmayacaktır. İç kabuk bulunmayacaktır. Çürük kovuk bulunmayacaktır. Böcek deliği bulunmayacaktır. İmalat kusuru bulunmayıp sadece belirlenen toleranslar çerçevesinde sapma olabilir. Eğilme : Parça boyunun 1/50’sini geçmeyecektir. Çarpılmalar     parça genişliğinin 1/100’nü geçmeyecektir. Burulma : Her metretül uzunlukta 2 mm’yi geçmeyecektir.     Kılıcına eğilme : Parça boyunun 1/50 ile 1/100’ü arasında tolere edilecektir. Zımpara : Görünen yüzeylerin tamamı zımparalanarak kıymıklardan temizlenecektir.

• Bütün sabit bağlantılar, paslanmaz ağaç vidası ve galvanizli civata yardımı ile yapılacaktır. Bunun       dışındaki kullanılacak tüm metal aksam ve bağlantılar da paslanmaz galvaniz olacaktır.

• Sallanma kolu Q89x2,5mm Boru profilden, tutacaklar ve ayak korkuluğu Q 25 x 2 mm boru profilden           imal edilecek,

• Taşıyıcı konstrüksiyon H şekline getirildikten sonra sallanma rulmanları eşit ve düzgün şekilde taşıyıcı konstrüksiyona kaynatılacaktır.

• Oturma kısmı polietilen oturaktan olacaktır. Bu oturak sallanma kollarına alt kısımlarına daha önce den yerleştirilmiş somunlar aracılığıyla vidalanacaktır.

• Kaynaklar sağlam, taşlaması yapılmış ve çapaksız olacaktır.

• Tahterevalli zemine 50x50x60 cm ebatlarındaki çukurlara betonlanarak sabitlenecektir.

• Tahterevallinin hiçbir noktasında çocuklara zarar verici kesici uç ve çıkıntı vb. bulunmayacaktır.

• Tüm ahşap aksamlar insan sağlığını etkilemeyen krom, bakır ve arsenik içermeyen Tanalith-E       maddesini içeren çözelti ile yaklaşık 12 atmosferlik hidrolik basınç uygulamasıyla vakum emprenye     işlemine tabi tutulacaktır.Bu işlem sonucunda ilave edilecek Tanaton renklendirici kimyasal yardımıyla   ahşap kahverengi renk alacaktır. (EMPRENYE VAKUM BASINÇ YÖNTEMİ İLE VE KAHVERENGİ       EMPRENYE OLACAKTIR.)

• Tüm metal aksam galvaniz borudan imal edilmiş olacaktır. Metal kısımlar sonradan galvanizli     olmayacaktır.
 
Oyun Grupları 161 Ücretsiz Keşif ve Projelendirme :

Ahşap yapıların topoğrafyaya (zemin şekline) uygunluğu önemli husustur. Bu sebeple özellikle ahşap yapıların zemine uygun projelendirilmesi gerekir. Zemindeki duruma uygun tasarımlar yapılarınıza ayrı bir estetik ve görsellikte katabilir. Bu sebeple firmamız proje grubunu uygulamanın yapılacağı mekana sevk ederek keşif yapmakta size ve isteklerinize uygun projelendirilmektedir.

Tüm Keşif ve Projelendirme hizmetlerini ücretsizdir.

Bir ağaç masalını birlikte yaşamak dileğiyle…

Size Özel Ahşap Tasarımlar :
Ağaç Evi Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri sizin bütçe ve estetik kaygılarınıza uygun olarak bünyesindeki tasarım ekibiyle oluşturur. Size özgün tasarım seçenekleriyle alternatifler halinde beğeninize sunar. Size ve mekanınıza uygun detaylar geliştirir. Üstelik tüm bunları yaparken de (özellikle Ahşap Çocuk Oyun Gruplarında dikkat edilmesi gereken bir husustur) hijyenik ham maddeler kullanarak sizlerin sağlıklı ve sağlam ürünlere kavuşmanızı sağlar.

Oyun Grupları 161 istekleriniz için agaç evi ile iletişime geçiniz. Oyun Grupları 161 imalatı hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayabilir siniz.

Müşteri Destek Merkezi

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Yorum Yapabilirsiniz ( telefon ve mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.)

* olan alanların doldurulması zorunludur.
Daha önce yapılmış yorum yok. İlk yorumuz siz yapabilirsiniz.